Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Úprava vzhledu Siemens CX65
#1

Theme (téma) Whistler by Ashus
.rar _Empty.rar Size: 112 bytes  Downloads: 512
.rar OpenDisc.rar Size: 417,36 KB  Downloads: 503
Stačí ho poslat přes infraport, sám se aplikuje.


Ikony do menu ve stylu Windows XP by Ashus
.rar Direct-Softkey-Editor.rar Size: 326,89 KB  Downloads: 517
.rar Menu-Creator.rar Size: 36,05 KB  Downloads: 509
Instalace je složitější - nejprve použijte program OpenDisc - níže - a potom pomocí SiMoCo nebo jiného programu s přístupem do FlexMemory otevřete složku \Config\japp\FlexMenu, zazálohujte obsah a nahrejte soubory ze staženého archivu; pak vypněte a zapněte telefon.


Animace při posílání SMS ve stylu Windows XP by Ashus
    Odemkněte skryté složky programem OpenDisc, pak otevřete v mobilu složku \Config\Default, zazálohujte si původní SendAnimation.gif a nahrejte nový.


Smazání loga operátora
    Pošlete přes infraport do telefonu soubor _Empty.gif. Je to transparentní obrázek o 1x1 pixelech s minimální barevnou paletou (zabírá 43 bajtů). Schovejte si ho do paměti tam, kam nechodíte, ať ho náhodou nesmažete; nastavte si ho jako logo operátora.


Užitečné prográmky

Direct Softkey Editor
    Přes infraport si stáhne z telefonu informace o všech tlačítkách a dovoluje je změnit. Např. levé softkey v menu je jako výchozí nastaveno na Vlastní menu, nebo joystickem nahoru z pohotovostního režimu jsou Profily, vlevo zase Foťák - tímhle prográmkem se dá vše změnit - třeba rychleji spouštět kalkulačku.

Menu Creator
.rar XP-menu+icons.rar Size: 38,24 KB  Downloads: 506
Trošku složitejší prográmek na úpravu menu. Kromě úpravy původního menu si můžete změnit i ikonky. Soubory čerpejte, zálohujte a měňte v adresáři \Config\japp\FlexMenu. A proto zase potřebujete OpenDisc...

OpenDisc
.rar Whistler.rar Size: 38,56 KB  Downloads: 494
Odemkne na paměti FlexMemory (sdílená pamět vašeho telefonu, okolo 10MB) skryté složky Config a Cache. Tím umožní různé srandičky jako třeba zničení telefonu a tak.. dodržujte návody k použití a nic se vám nestane.

SiMoCo
Jedinečný program pro přenos souborů a komunikaci s mobily Siemens.
Ke stažení zde.

[Image: kavove-zrnka-lajna.jpg]
Coffee phreak!
Thread Closed
Users browsing this thread: 1 Guest(s)